Ανδρικό jean Replay Grover. Σε κανονική γραμμή.Διατίθεται σε μπλε χρώμα με ξεβάμματα και σκισίματα πατιλέτα από κουμπιά -Επωνυμία: Replay -Χρώμα: Μπλε -Σύνθεση: 98% cotton,2% elastan. -Συλλογή: Φθινόπωρο-Χειμώνας
Χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε ότι σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, θα υποθέσουμε ότι είστε ικανοποιημένοι με αυτόν. Συμφωνώ