Ανδρικό jean Replay. Σε κανονική γραμμή.Διατίθεται σε ανθρακί χρώμα με διακριτικά ξεβάμματα και πατιλέτα από κουμπιά. -Επωνυμία: Replay -Χρώμα: Ανθρακί -Σύνθεση: 95%cotton,4% polyester,1% elastan -Συλλογή: φθινόπωρο-Χειμώνας
Χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε ότι σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, θα υποθέσουμε ότι είστε ικανοποιημένοι με αυτόν. Συμφωνώ