Υπέροχο γυναικείο τζιν σε σκουρόχρωμη απόχρωση με διακριτικά ξεβάμματα.Σε στενή γραμμή αλλά παράλληλα και πολύ ελαστικό.Με τσέπες στο πλάι και το πίσω μέρος και πατιλέτα με φερμουάρ.Ιδανικό για τις καθημερινές σας εμφανίσεις!
Χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε ότι σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, θα υποθέσουμε ότι είστε ικανοποιημένοι με αυτόν. Συμφωνώ