Γυναικείο jean Replay. Σε άνετη γραμμή (boyfit) και πατιλέτα από κουμπιά. Διατίθεται σε blue-jean απόχρωση, με ξεβάμματα. -Επωνυμία: Replay -Χρώμα: Μπλε -Σύνθεση: 100% cotton -Συλλογή: Φθινόπωρο-Χειμώνας
Χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε ότι σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, θα υποθέσουμε ότι είστε ικανοποιημένοι με αυτόν. Συμφωνώ