Γυναικείο jean Replay Rearmy. Σε κανονική γραμμή.Σε μπλε χρώμα με διακριτικά ξεβάμματα στο μπροστινό μέρος.Με πατιλέτα από φερμουάρ. Η σύνθεση του 92% cotton,6% ελαστοπολυεστέρας και 2% elastan.
Χρησιμοποιούμε cookies για να διασφαλίσουμε ότι σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στον ιστότοπό μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, θα υποθέσουμε ότι είστε ικανοποιημένοι με αυτόν. Συμφωνώ